04.01.2024

 

T.C.

ADALET BAKANLIĞI

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’ndanAdli Tıp Kurumu Merkez ve Taşra Teşkilatında görev yapmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesi uyarınca istihdam edilmek üzere ilan edilen kadrolara yapılan başvurular Başkanlığımızca incelenmiş ve sözlü sınavlara girmeye hak kazanan adaylara ilişkin listeler 25.12.2023 tarihinde Adli Tıp Kurumu internet sitesi ve Kariyer Kapısı sistemi üzerinden yayımlanmıştır.


Yapılan sıralama sonucu sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, sözlü sınav tarihlerine aşağıda belirtilen başvuru sorgu ekranı ile Kariyer Kapısı sistemi üzerinden ulaşılabilecektir.


Sözlü sınavlar Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’nın İstanbul Bahçelievler’deki merkez binasında yapılacaktır. Sınavlara katılmak üzere adayların, ekte bulunan özgeçmiş örneğini (son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf yapıştıralacak.) doldurarak, resmi kimlik belgeleri ile birlikte belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihte sözlü sınava katılmayan aday, başka bir tarihte sınava alınmayacaktır.İLAN OLUNUR. 04.01.2024Ek: Özgeçmiş örneğiSÖZLÜ SINAV TARİHLERİ İÇİN TIKLAYINIZ