09.09.2021

 

T.C.

ADALET BAKANLIĞI

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’ndanAdli Tıp Kurumu merkez teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesi uyarınca istihdam edilmek üzere ilan edilen kadrolara yapılan başvurular Başkanlığımızca incelenmiş ve sözlü sınavlara girmeye hak kazanan adaylara ilişkin listeler 07.09.2021 tarihinde Adli Tıp Kurumu internet sitesi ve Kariyer Kapısı sistemi üzerinden yayımlanmıştır.


Yapılan sıralama sonucu, sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri aşağıda belirtilen başvuru sorgu ekranından sorgulanabilecektir. Ayrıca sözlü sınav tarihlerine ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı sistemi üzerinden de görüntüleyebileceklerdir.


Sözlü sınavlar, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’nın İstanbul Bahçelievler’deki merkez binasında yapılacak olup, sınavlara katılmak üzere adayların resmi kimlik belgeleri ile birlikte belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir. Kurum girişinde HES kodu ile sorgulama yapılacağından, adayların HES kodlarını temin etmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihlerde sözlü sınava katılmayan adaylar, başka bir tarihte sınava alınmayacaklardır.
İLAN OLUNUR. 09.09.2021

SÖZLÜ SINAV SORGU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ