31.05.2021

 

DUYURU

T.C.

ADALET BAKANLIĞI

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’ndan


Adli Tıp Kurumu merkez teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca istihdam edilmek üzere ilan edilen pozisyonlara yapılan başvurular Başkanlığımızca incelenmiş ve sözlü sınavlara girmeye hak kazanan adaylara ilişkin listeler 18.05.2021 tarihinde Adli Tıp Kurumu internet sitesinden yayımlanmıştır.

Yapılan sıralama sonucu, sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri aşağıda belirtilen başvuru sorgu ekranından sorgulanabilecektir.

Sözlü sınavlar, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’nın İstanbul Bahçelievler’deki merkez binasında yapılacak olup, sınavlara katılmak üzere adayların ekte bulunan özgeçmiş örneğini doldurarak, resmi kimlik belgeleri (Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuran adaylar özel güvenlik kimlik kartını da yanlarında bulunduracaklar.) ile birlikte belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir. Kurum girişinde HES kodu ile sorgulama yapılacağından, adayların HES kodlarını temin etmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihlerde sözlü sınava katılmayan adaylar, başka bir tarihte sınava alınmayacaklardır.İlan olunur. 31.05.2021

Özgeçmiş Örneği

SÖZLÜ SINAV SORGU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ